Orman İşletme Müdürlüğü’nden İTSO’ya Teşekkür Ziyareti

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Daha Yeşil bir Hatay İçin Fidan Bağış Kampanyasına destek veren İTSO’ ya Orman İşletme Müdürlüğü tarafından plaket takdim edildi.

2020 yılının son aylarında İskenderun, Arsuz ve Belen ilçelerinde meydana gelen Orman yangınlarında özveri ile görev yapan İskenderun Orman İşletme Müdürlüğü yetkilileri İTSO Yönetimine teşekkür ziyaretinde bulundu.

İskenderun Orman İşletme Müdürü Rıdvan Aksu, Hatay genelinde ormanların tekrar yeşermesi ve yeni fidanlar dikilerek gelecek kuşakları daha yeşil bir Hatay bırakılması için başlatılan seferberliğe çok büyük destek geldiğini belirterek, İTSO Yönetimine de Fidan Bağış kampanyasına verdikleri desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise, “Bir daha böyle bir acının yaşanmamasını diliyoruz ve yangının çıktığı ilk günden itibaren canla başla mücadele eden İskenderun Orman İşletme Müdürlüğü ekiplerimize teşekkür ediyoruz. Yangın sonrası Hatay’ın yeniden yeşermesi ve fidan bağış kampanyasına bizlerde oda olarak destek verdik. Bizim de amacımız bundan sonraki gelecek kuşaklara daha yeşil bir Hatay bırakmaktır” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

İskenderun Orman İşletme Müdürü Rıdvan Aksu İTSO Yönetimine Fidan Bağış kampanyasına verdikleri desteklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

İskenderun Orman İşletme Müdürü Rıdvan Aksu ve daire müdürünün ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakıf Başkanı Doğan Erten ve İTSO Meclis Üyesi Tahsin Öztekin Yer aldı.


Paylaş
Kategori:
Etiketler: