BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: SEVİMLİ DOSTLARIMIZI UNUTMUYORUZ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

İskenderun Belediyesi korona virüs tedbirleri kapsamında hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasaklarında beslenme imkânları azalan sokak hayvanlarına mama desteğinde bulunmaya devam ediyor.
Çevre Müdürlüğüne bağlı ekipler, beslenme ünitelerine, parklara ve belirli noktalara yem mama ve su bırakmaya devam ediyor.
SOKAK HAYVANLARINI UNUTMUYORUZ
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Sokağa çıkma yasağı nedeniyle kedi, köpek ve kuşların aç kalmaması için Çevre Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz parklara ve belirli noktalara yem bırakıyor.
Koronavirüs nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan sahipsiz ve doğal hayattaki hayvanlara yönelik besleme çalışmalarını aralıksız sürdüreceğiz.
PERİYODİK YEM VE SU BIRAKILIYOR
Korona virüs salgının insan hayatını olduğu gibi sokak hayvanlarının hayatını da olumsuz etkilediğini belirten Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Hafta sonu uygulanmakta olan sokağa çıkma yasağı nedeniyle beslenme zorluğu yaşayan sevimli dostlarımızı unutmuyoruz.Onların aç ve susuz kalmasına gönlümüz razı olmayacağı için düzenli olarak mama dağıtımını gerçekleştirmeye devam edeceğiz ” şeklinde konuştu.


Paylaş
Kategori:
Etiketler: