İSKENDERUN ATLI SPOR KULUBÜNDEN BASINA KAHVALTI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

İskenderun’ da Atlı Spor ve Mini Hayvanat Bahçesi ile Hatay’ da en geniş alanda hizmet veren İskenderun Atlı Spor Kulubü Basın ile kahvaltıda bir araya geldi.
Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abdullah Temizyürek ile İskenderun Temsilciliği, üyeleri, yanısıra İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Rızkullah Terbiyeli ile üyeleri ve Hatay Bağımsız Gazeteciler Cemiyet Başkanı Neşet Alkan ile üyeleri katıldı.
Kulüp Başkanı Mustafa Yener; “Atlı Spor Kulübü faaliyet alanları BİNİCİLİK, kahvaltı, Dünya mutfağı, mini hayvanat bahçesi olarak hizmet vermekteyiz. Kulübümüz halka açık olup üye olma şartı yoktur bunu özellikle bildirmek istiyorum. Şişme oyun parkı,
Otoparkı bulunmaktadır. Denize safari, düğün ve sünnet çekimleri, Binicilik okulu amatör BİNİCİLİK ve Profesyonel lisans imkanı ve At Pansiyon Otel hizmeti mevcuttur. Mekanımız alkolsüz olup haftasonları canlı müzik eşliğinde ailelerin çocuklarıyla rahat ve keyifli vakit geçireceği ortamı kentimize sunmaktan mutluyuz.” Açıklamasında bulundu.
Öte yandan kahvaltıdan sonra basın mensupları ata binip mini hayvanat bahçesini gezdikten sonra hatıra fotoğrafı çektirdiler.


Paylaş
Kategori:
Etiketler: