Milliyetçi Hareket Partisi Belen’de buluştu

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından startı verilen “Adım adım 2023, il il Anadolu” programı kapsamında Belen buluşması gerçekleşti.
“Adım adım 2023, il il Anadolu” programına; MHP Adana Mv. Muharrem Varlı, MHP Gaziantep Mv. A. Muhittin Taşdoğan, Hatay Mv. Lütfi Kaşıkçı, MYK Üyeleri Uğur Öztürk, Ali Fuat Kardaş, MHP Hatay İl Başkanı Murat Adal, MHP Kadın Kolları Başkanı Dilek Demirdöven, MHP Hatay Ülkü Ocakları Başkanı Alihan Döner, MHP İlçe Başkanları, Kadın Kolları ve yönetim kurulu üyeleri, mahalle muhtarları, meclis üyelerinin yanı sıra, çok sayıda davetli katıldı.
Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’ün açılış konuşmasıyla başlayan istişare toplantısı, MHP Adana Mv. Muharrem Varlı, MHP Gaziantep Mv. A. Muhittin Taşdoğan, Hatay Mv. Lütfi Kaşıkçı’nın konuşmalarıyla devam etti.
Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’ün açılış konuşmasının başında gelen misafirlere teşekkür ederek şu ifadelere yer verdi. “Bilge liderimiz Devlet Bahçeli önderliğinde, “Adım Adım 2023, İl İl Anadolu” temalı toplantımız da, davamıza gönül veren kardeşlerimizle Belen’de kucaklaşıyoruz. Rabbim birliğimizi daim eylesin.
Aslında göreve geldiğimiz günden bu yana Belenimize yaptığımız çalışmaları sinevizyon da izledikten sonra güzel işlere imza attığımızı bir kez daha farkına vardık. Bizler göreve geleli 2 yıl 6 ay 6 gün oldu, bu süre içerisinde hem ben hem Cumhur İttifakı milletvekillerimiz, ilçe başkanlarımız ve yöneticilerimiz, belediye meclis üyelerimiz, başkan yardımcımızdan çaycımıza kadar, elimizden gelen gayreti gösterdik. Bu süre içerisinde tüm imkânlarımızı zorlayarak bugün izlemiş olduğunuz videodaki çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Göreve geldiğimizde toplam borcumuz 4 yıllık bütçemize eşitti. Bunu şöyle anlatayım, nüfusa oranladığımızda Türkiye’nin en borçlu iki belediyesinden biriyiz. Önce karamsarlığa düştük ama sonra borç yiğidin kampçısıdır diyerek çalışmaya, hizmet üretmeye başladık. Ekibimizle birlikte 20 milyonluk bütçeyle aldığımız belediyeyi, iki buçuk yılda 60 milyonluk bir bütçe ile idare etmeye başladık. Bugün izlediğiniz tüm çalışmalarımızı da borçlanmadan yaptık. Ekibimizle yarattığımız olanaklar sayesinde kredi de kullanmadık. Bizler burada çalışırken Ankara’daki tüm dostlarımız da bizlere destek oldu. Bizler aldığımız görevi layıkıyla yapmanın mücadelesini veriyoruz. Üreten belediyecilikle gönül belediyeciliğini birleştirerek Cumhur İttifakı liderlerimizin önderliğinde vatandaşlarımızın öncelikli taleplerini birer birer çözüyoruz. Şuna inanıyorum ki kalan görev süremiz içerisinde birçok hizmeti de ilçemize getireceğiz. Yeter ki bize inanın, güvenin, destek verin. Buradan huzurlarınıza tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum, bizler göreve geldiğimizde esnaflardan malzeme alamıyorduk, ama şimdi hem borcumuzu ödüyor hem hizmet üretiyoruz. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan Hatay Milletvekillerimiz Abdulkadir Özel, Lütfi Kaçıkçı, MHP Hatay İl Başkanımız Murat Adal, Cumhur İttifakı İlçe Başkanlarımız Seyfullah Gürbüz ve Enis Göçmen’e ve bizlere destek olan herkese teşekkürü bir borç bilirim.
Buradan MHP Adana Milletvekilimiz Sayın Muharrem Varlı’ya, MHP Gaziantep Milletvekilimiz A. Muhittin Taşdoğan’a, MYK Üyelerimiz Sayın Uğur Öztürk’e, Sayın Ali Fuat Kardaş’e ve Milliyetçi Hareket Partimize gönül veren Hataylı ülküdaşlarıma, bizleri böylesi önemli bir günde yalnız bırakmadığı için teşekkürlerimi sunarım.
Daha güzel hizmetlerin geldiği bir Belen’de buluşmak üzere, hepinize hayırlı akşamlar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????


Paylaş
Kategori:
Etiketler: