Hatay’ın Gururu ünlü iş adamı Burak Akyürek’e anlamlı ödül

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Hatay’ın Gururu ünlü iş adamı Burak Akyürek’e anlamlı ödül.

Hatay’lı Burak Akyürek, Lokumların Efendisi unvanı ile sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor.

‘’Lokumu ve Lokumların Efendisi markasını tüm dünyaya duyuracağım sloganıyla iş hayatına başlayan iş adamı Burak Akyürek sosyal yardım projeleriyle de ön plana çıkıyor.

’’ Kültür Sanat Onur Ödülleri Yılın Başarılı İş Adamı’’  ödülüne Layık Görülen Hataylı iş Adamı Burak Akyürek yaptığı açıklamada , 2015 yılından itibaren destekte bulunduğum Daruşafaka , kimsesiz çocuklara ve engelli platformlarına desteklerimden dolayı Engelli Vakfından Kültür Sanat Onur Ödülüne Layık olmaktan onur duyduğunu ve Daha Fazla yardımda bulunmak için , bir önceki günden daha fazla çalıştığını ifade etti.

’’ Kültür Sanat Onur Ödülleri  programına’’  Milli basketbolcu Banu Karadağlı , Sanatçı Reyhan Cansu,               Sinema kralı 3 cüsü Bugra Kılıçarslan , İnternet fenomeni Doğan can katıldı.

Mehmet Burak Akyürek Kimdir?

Lokumların Efendisi, gerçek adıyla Mehmet Burak Akyürek, 1990 Hatay Antakya doğumlu olan 11 yaşına kadarda İskenderun’da büyüyen ünlü genç iş insanı Hedefinin Hatay ve İskenderun’u Dünyaya Tanıtmak olduğunu söyleyen Mehmet Burak Akyürek 2009 yılında Headway Turizm’i kurdu. Talha Kozmetik Toptan kuaför malzemeleri, Sachplex Professional Kozmetik ürünleri şirketinin kurucusudur.
Kozmetik sektörüne imzasını atan Burak Akyürek, son hamlesinde iş dünyasında ALİPAŞAZADE BAZAAR Lokumlusunun kurucu ortağı. Osmanlı konseptini benimseyerek Lokumların Efendisi unvanına sahip oldu. Lokumların Efendisi olarak dünyaya ses getirmiş, orta doğuda ihracat rekoru kırdı. Araplar tarafından oldukça sevilen yapıya sahip olup ayrıca Amatör Fatih Spor Kulübü yöneticiliğinde başkan yardımcısıdır.

Ziyaretçileri ile olan videolarını sosyal medya platformlarında yayımlayarak Hay Maşallah sloganıyla tanınmış ve bir internet ünlüsü oldu.
Son zamanlarda Tik Tok ve İnstagram’da fenomen olmaya başlayan, videoları milyonlara ulaşan Lokumların Efendisi adıyla Burak Akyürek kendinden oldukça söz ettirecek.


Paylaş
Kategori:
Etiketler: