YÜKSELİŞ KOLEJİ BANDOSU ARSUZ CUMHURİYET KUTLAMALARINA DAMGA VURDU!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

YÜKSELİŞ KOLEJİ YİNE YAPTI YAPACAĞINI!

Tüm Türkiye’de ve Türk’ün yaşadığı her yerde Cumhuriyet’in ilanının 99’uncu yıldönümü coşkuyla kutlandı. Arsuz’daki kutlamalara Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü Bando Takımı damgasını vurdu.
Geçtiğimiz yıllarda bando takımıyla İskenderun’daki törenlere eşlik eden Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü, bu yıl Arsuz 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenlerine katıldı.
Arsuz “Köy İçi” nden başlayarak kent meydanına kadar kortej yürüyüşü gerçekleştirerek Arsuz halkının takdirini topladı.
Cumhuriyet Bayramı töreninin coşkusunu büyüten Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü Bandosu protokol üyeleri, öğrenciler ve törenleri izlemeye gelen vatandaştan büyük alkış topladı.
Tüm mülki ve askeri erkan, siyasi partiler ile STK’ların protokol tribününden izlediği törenlerde coşkuyu her yılkinden fazla büyüten Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü Bandosu Türkiye Cumhuriyeti’nin 99’uncu doğum gününe yakışır bir program sundu.
Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü Kurucusu Nuri Üysen ile Genel Müdür Aykut Davut Öktem’in protokol tribününde gurur ve mutlulukla izledikleri bando takımının katılımcılar tarafından da ayakta alkışlanarak beğeni toplaması, öğrenci ve öğretmenlere de büyük bir mutluluk yaşattı. Tören sonrasi Arsuz Kaymakami Hacı Hasan Gökpınar diger protokol üyeleri Yükseliş Koleji bando takımını kutladı. Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar okul yıllarında kendisinde bando takımında olduğunu ifade ederek küçük bir gösteri yaptı.
Yükseliş Koleji Kurucumuz Nuri Üysen ve Genel Müdürümüz Aykut Davut Öktem kutlamalarda emeği geçen ve en başta öğrencilerimize, Kurumsal İletişim Direktörlüğüne, Sosyal Etkinlikler ve Spor Koordinatörlüğüne, Sanatçı Habib’e, İdarecilere, öğretmenlere ve personelimize teşekkür ederek gurur duyduklarını söyledi.


Paylaş
Kategori:
Etiketler: