Erzin Küçük Sanayi Sitesi’nin Temel Atma Töreni Gerçekleştirildi

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Hatay Valisi Rahmi Doğan, protokol heyeti ve esnaflarımız ile birlikte, Erzin ilçemizde kurulacak olan Erzin Küçük Sanayi Sitesi’nin temel atma törenine katılarak, ilk harç için butona bastı.

08 Kasım 2022 Salı günü saat 11.00’de Erzin ilçemizde faaliyete girecek olan Erzin Küçük Sanayi Sitesi’nin temel atma törenine Hatay Valisi Rahmi Doğan’ın yanı sıra, Erzin Kaymakamı Osman Demir, Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu, Erzin Küçük Sanayi Sitesi Başkanı İrfan Bila, ilgili kurum yetkilileri ve bölge esnafımız katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan törende Erzin ilçemizde kurulacak olan Erzin Küçük Sanayi Sitesi hakkında yetkililer tarafından bilgiler verilmesinin ardından bir konuşma gerçekleştiren Vali Doğan, “Erzin Küçük Sanayi Sitesinin başta ilimize, Erzin ilçemize ve hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Sanayi sitesinin hayata geçmesinde emeği bulunanlara teşekkür ediyorum.” diyerek kurulacak olan sanayi sitesinin ve Organize Sanayi Bölgelerinin İlimiz ekonomisine olan katkılarına dikkat çekti.


Paylaş
Kategori:
Etiketler: