HÜRRİYET SAĞLIKSEN İL BAŞKANLIĞI’ NDAN HGC İSKENDERUN’ A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Hürriyet Sağlık Sen Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda İl Başkanı da olan Serdar Kahraman, Antakya ve İskenderun İlçe Temsilcileri ile birlikte Hatay Gazeteciler Cemiyeti İskenderun Temsilciliğini ziyaret ederek, sendika çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Hürriyet Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve İl Başkanı Serdar Kahraman, İskenderun İlçe Temsilcisi Şirin Sayğan, Antakya İlçe Temsilcisi Celal Demirel, Antakya Araştırma Hastanesi İşyeri Temsilcisi Durmuş Rençper ile birlkte HGC İskenderun Temsilciliğine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler.
Hatay ilinde örgütlenme çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürdüklerini dile getiren Genel Başkan Yardımcısı Serdar Kahraman, İskenderun ilçesinde örgütlenme çalışmaları esnasında İskenderun İlçe Temsilcisi Şirin Sayğan’a mobbig uygulandığını iddia ederek, konuyu yargıya taşıyacaklarını söyledi. Konunun takipçisi olacaklarının da altını çizen Kahraman, Örgütlenme çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Hedefimiz Antakya ve İskenderun’da şubeleşmektir. Buradaki amacımız sağlık sektöründe çalışanların hak ettiği haklarını almasıdır” dedi.
Gerçekleştirilen ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren HGC İskenderun Temsilcisi Işık Şener, görevlerinde başarılar diledi. Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Hürriyet Sağlık Sen üyeleri, Işık Şener’e çiçek takdim ettiler.


Paylaş
Kategori:
Etiketler: