İTSO Yönetimi TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu Ziyaret Etti

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Meclis Başkanı Zeki Altun, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Kabulde, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, İTSO Yönetimine yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Seçimlerimizi bitirdik. Hayırlısıyla sonuçlandı. Gayet olumlu ve düzenli bir seçim süreci yaşadık. Biz de oda meclis sayısında yüzde 55’lik bir değişimle seçimi sonlandırdık. Benim üçüncü dönemim. Üçüncü dönemde de bölgemiz için Hatay için İskenderun için faaliyetlerimizi sürdüreceğiz inşallah. Bugün de Rifat Başkanı ziyarete geldik. Yeni yönetime katılan arkadaşlarımız vardı. Hem o arkadaşlarımızın Başkanımızla tanışması, hem de tekrar biliyorsunuz Başkanımızın da seçimi var, Genel Kurul var. Biz Sayın Başkanımızın, hepimiz yanındayız zaten. Allah ondan razı olsun. Bütün iş insanları için hangi sorunları iletsek her zaman yanımızda olan bir Başkanımız var. Hepimiz Sayın Başkanımızın yanında olmaya devam edeceğiz, bugün olduğu gibi.”

Ziyarette, İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Meclis Başkanı Zeki Altun, İTSO Başkan Yardımcıları, Mahir Taner, Sanem Akpınar, Muhasip Üye Gassan Kuran, Yönetim Kurulu Üyeleri, Sedat Uysal, Hıdır Güneş, Levent Çam, Ali Çitanak, Yılmaz Çağan, Fuat Keser, Nedim Şaban, İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez yer aldı.


Paylaş
Kategori:
Etiketler: