KOCAELİ Kadın Girişimciler Kurulundan İTSO’ya Ziyaret

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

“Deprem Sonrası Destekleyici Projeler Görüşüldü”

Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurcan Babalık yönetim kurulu üyeleri İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ı ziyaret etti.

Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurcan Babalık, Yönetim Kurulu Üyeleri Tuğba Koç, Çiğdem İsakoğlu ve Seçkin Ökte, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Hatay Kadın Girişimciler Kurulunu ziyaret ettiler. Ziyarette, İTSO Başkan vekili Sanem Akpınar, İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez ve MB Akademi Eğitmeni Mehmet Besleme de yer aldı.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Hatay Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulunu nezaketle karşıladılar.

Ziyarette, bölgede yaşanan deprem felaketi ve sonrasında yapılması düşünülen destekleyici projeler hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurcan Babalık ve yönetimine ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

TOBB Hatay Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen’de Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurcan Babalık ve Yönetim Kurulu Üyelerine çalışmalar hakkında bilgiler verdi.


Paylaş
Kategori:
Etiketler: