Mehmet GÜNGÖR Yükseköğretim Kurumları Sınavı öncesi öğrencilere başarı mesajı yayımladı

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Hak İş Hatay il başkanı ve Özçelik iş Sendikası İskenderun şube başkanı Mehmet GÜNGÖR Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından hafta sonu yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi öğrencilere başarı mesajı yayımladı.
GÜNGÖR mesajında, “YKS 2023’e girecek bütün öğrencilerimize zihin açıklığı, kolaylıklar ve başarılar diliyorum” Rabbim emeklerinin karşılığını almayı nasip etsin dedi.
GÜNGÖR
Gençlere her zaman güven duyduğunu belirterek ;Sizler bizim yarınımız, ümidimiz, iftihar kaynağımızsınız dedi.YKS hayat yolunda hayallerinize ulaşmak için önemli bir adım. Bunun için gayret ettiniz, çok çalıştınız. Emeklerinizin karşılığını alacağınıza inanıyorum. Heyecanınızı, azminizi ve gözlerinizdeki ışığı daima diri tutun. Geleceğimiz sizinle daha parlak olacak dedi.
GÜNGÖR
Özellikle deprem bölgesindeki öğrencilerimizin zor koşullar altında bu sınava hazırlandığını belirterek bu öğrencilerilere açılan ek kontenjan ve kazananlara verilecek olan burslarla alakalı emeği geçenlere teşekkür ettiğini belirtti.


Paylaş
Kategori:
Etiketler: