TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri İTSO’da Yapıldı

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimleri İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında yapılırken, Ali Dablan güven tazeledi.
TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komite Başkanı Ali Dablan ve kurul üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen seçimler sonrası ilk toplantı da İTSO’da yapıldı. İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez ve Genel Sekreter Yardımcısı Dilek Babat da toplantıda yer aldı.
TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komite Başkanı Ali Dablan toplantıda yaptığı konuşmasında; “6 Şubat tarihinde bölgemizde meydana gelen deprem felaketinin ardından Genç Girişimciler olarak yükümüz ve sorumluluğumuz daha da arttı. El birliği ile bölgemiz ekonomisine katkı sunmanın gayreti içerisinde olacağız. yeni dönemde yeni projeleri hayata geçirmek için el birliği ile çalışacağız ve Hatay ekonomisine katkı sunmanın gayreti içerisinde olacağız” dedi.
Seçimlerin ardından TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığına Ali Dablan yeniden seçilirken, Başkan Yardımcıları Alihan Arslan ve Melih Yahşi oldu.
TOBB İl Genç Girişimciler İcra Komitesi üyeleri ise, İsmail Kahraman, İbrahim Köksal Yancı, Hakkı Çinçin, Ekrem Çetindağ, Mahmut Mengüllüoğlu, Burhan Çekmecelioğlu, Alper Kaplan, Şerif Cem Cemali, Seymen Taşkın, Muhammet Celalettin Teksöz ve Süleyman Çelik olarak gerçekleşti.


Paylaş
Kategori:
Etiketler: