ÖZÇELİK -İŞ EMEKÇİYLE BERABER

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Hak İş Konfederasyonu Hatay il başkanı ve Özçelik İş sendikası İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör yönetim kurulu ile birlikte örgütlü olduğu fabrikalara ziyaretlerini sürdürüyor.
Güngör
Özçelik İş sendikasında mesai kavramının olmadığını dile getirerek bir taraftan örgütlü olduğumuz işyerlerimizde ziyaretlerimize devam ederken aynı zamandada üyelerimizin iyi ve kötü günlerinde yanlarında olmaya çalışıyoruz dedi.
Güngör
Genel merkezimizin direktifleri doğrultusunda hareket ettiklerini emekçilerin yüzünü güldürecek sözleşmelere imza attıklarını ,bölgemizdeki güzide kuruluşlarımızla indirim anlaşmaları yaparak üyelerine katkı sunduklarını dile getirdi.
Sorunların yerinde çözülmesi için mücadele ettiklerini sahadaki işyeri temsilcilerimizin rutin şekilde bölgelerindeki sorunları çözmeye gayret ettiklerini çözülemeyen sorunları ise şube yönetimi ile paylaşarak çözüme kavuşturmaya çalıştıklarını ifade etti.
Güngör
Endüstriyel ilişkilere önem verdiklerini ifade ederek özellikle sendikasız olan emekçilere seslendi;Gücümüz birlikteliğimizdir.Hak İş ve
Özçelik İş çatısı altında birleşmeye davet ediyorum dedi.
Sendikasız işverenlerede çağrı yaparak bizler yıkmaya değil yapmaya geliyoruz.Sizleride Hak İş ve Özçelik İş le tanışmaya davet ediyorum dedi.


Paylaş
Kategori:
Etiketler: