Y. Hatay Gazeteciler Cemiyetinden İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’e ziyaret

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

Y.Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Nihat Mazmanoğlu, İskenderun Temsilcisi, Sabriye Sönmez ve üye Gazetecilerin katılımı ile İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’i ziyaret ettiler.

Kaymakamlık yeni binasının restorasyon sonrasında hayırlı olsun ziyaretinde bulunan gazeteciler gündemdeki konularla ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.
Ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirten Kaymakam Yönden, basın mensuplarına teşekkür ederek, kamu kurumlarınca İskenderun’daki çalışmaların koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında devam ettiğini söyledi.

Halka hizmet konusunda devletin tüm kurumların üzerlerine düşen görevi en iyi şekilde yapmaya çalıştığını belirten Kaymakam Yönden, halkımızdan isteğimiz pandemi süreci boyunca tedbiri elden bırakmamaları ve kurallara uymalarıdır. Medya vatandaş ile aramızdaki önemli köprü konumunda rol üstlenmiştir. Bu nedenle çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Hep birlikte el ele vererek Hizmetler devam edecek ve İnşallah hep birlikte daha güzel günlere kavuşacağız” dedi.

Ziyarete Hatay Yaşam Gazetesi Sadullah Aslan, Büyükşehir Gazetesi Işık Şener, İskenderun Manşet Kerim Yılmaz, İskenderun Haber Hayati Sonay, Dünya Medya Vahap Yüce, Hatay Metropol Seyhan Tan, Katıldılar.


Paylaş
Kategori:
Etiketler: