Yükseliş Koleji’nde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Büyük Coşkuyla Kutlandı! 

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlenen “Yükseliş Koleji 23 Nisan Karnavalı” büyük bir heyecanla gerçekleştirildi! Sunuculuğunu Burcu Memiş’in yaptığı programımız, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Ardından Yükseliş bando takımımızın önderliğinde öğrencilerimiz ve velilerimizle bir kortej yürüyüşü yapıldı. Muhteşem bir yürüyüşün ardından Genel Müdürümüz Aykut Davut ÖKTEM’in açılış konuşmasıyla devam ettik. Aykut Davut ÖKTEM, “Çocuklara 104 yıl önce bayram armağan eden tek insan Atatürk’tür. Bu bayramın tam adı Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramıdır. Çocukların mutlu olmadığı bir ulus bağımsız değildir. Bu ülkenin çocuğuna imkansız denmez; çünkü ulusal egemenlik, bu topraklarda doğan çocuğa doğar doğmaz verilen bir bağımsızlık hediyesidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.” dedi.

Kurucumuz Nuri ÜYSEN, Genel Müdürümüz Aykut Davut ÖKTEM, İSTE Rektörü Tolga DEPCİ, önceki dönem İskenderun Belediye Başkanı Fatih TOSYALI ve yüzlerce öğrenci, veli ve vatandaşın katılımıyla unutulmaz anlar yaşandı.

Filarmoni Orkestrası ve Korosunun muhteşem performanslarıyla başlayan etkinlikler, ilkokul ve ortaokul öğrencilerimizin sahne performanslarıyla zirveye ulaştı. Atamızın 104 yıl önce armağan ettiği bayram, Yükseliş Koleji’nde muhteşem bir şekilde kutlandı.

Kurucumuz Nuri ÜYSEN ve Genel Müdürümüz Aykut Davut ÖKTEM, etkinliğe katkıda bulunan sponsorlara, Yükseliş Koleji idarecilerine, öğretmenlerine, personeline, velilerine ve öğrencilerine teşekkür etti.

 Çocukların mutluluğu, geleceğimizin teminatıdır!


Paylaş
Kategori:
Etiketler: