TMMO’DA KEREM ÖZDEMİR GÜVEN TAZELEDİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Paylaş

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Hatay Şubesi İskenderun Temsilciliği’nin 16.Dönem Olağan Genel Kurulu’nda mevcut başkan Kerem Özdemir güven tazeledi.

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası(İMO) Hatay Şubesi İskenderun Temsilciliği’nin 16.Dönem Olağan Genel Kurulu’nda mevcut başkan Kerem Özdemir güven tazeledi.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşen olağan kurulda inşaat mühendisleri 6 Şubat Depremine dikkat çekerek, İMO’nun sorumluluğunun ne kadar büyük olduğuna vurgu yaptı.
Gerek inşaat mühendislerinden gerekse de kamuoyundan büyük takdir gören Kerem Özdemir’in tek listeyle yeniden başkan seçildiği kongrede TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Hatay Şubesi İskenderun Temsilciliği üyelerini CHP Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara ile CHP İskenderun İlçe Başkanı Hüseyin Derin yalnız bırakmadı.

Başkan Kerem Özdemir, kongrenin ardından üyelerinin teveccühüne ve katılımcılara desteklerinden dolayı teşekkür ederken, Milletvekili Nermin Yıldırım Kara da kent hayatının en önemli paydaşlarından biri olan meslek örgütünün Hatay’ın yeniden imar, iskan ve kent planlaması konusunda mücadele paydaşı olmaya devam edeceğini ifade etti.

İMO İskenderun Temsilcilik Kurulu’nda Kerem Özdemir başkanlığındaki yeni yönetim şu isimlerden oluştu: M. Tevfik Yıldız, Erkin Polat, Hayat Yeşildağ, Görkem Şengül.


Paylaş
Kategori:
Etiketler: